MUDr. Peter Farkas, Chirurgická ambulancia, Zlaté Moravce

Využitie kombinovanej liečby bezbolestnou rázovou vlnou a diatermiou ShockWave Dual Power Winform od firmy Winmed v našej chirurgickej ambulancii:

V marci tohto roku sme zakúpili prístroj ShockWave Dual Power Winform , odkedy ho v ambulancii máme, je o liečbu enormný záujem. Pacienti sa radi vracajú, a odporúčajú aj svojim známym. Konečne máme pocit, že dokážeme pomôcť pacientom aj bez medikácie. Máme veľké spektrum pacientov s ortopedickými, reumatologickými, neurologickými ťažkosťami, ako aj poúrazovými stavmi. Ďalším pozitívom je, že od zakúpenia prístroja sa nám aj zvýšil počet pacientov v našej ambulancii.

Ľutujeme, že sme nezačali liečiť  pacientov týmto prístrojom skôr. A spolupráca s firmou Winmed je na vysokej úrovni, hlavne s pani Sochovou. Vždy si nájde čas nám poradiť, alebo aj zaslať gély.

Jedine čo môžem odporučiť ostatným chirurgom je, že nebojte sa investovať a modernizovať vašu ambulanciu. Určite sa vám investované peniaze za krátku dobu vrátia. A spokojnosť pacientov je pre nás prvoradá.